امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵
رئیس هیات فوتبال مازندران ؛

نصب گیت‌ها در وطنی تا ۶ شهریور انجام می‌شود/معاون وزیر خروج خونه به خونه را صلاح ندانست

بهروان گفت: فقط مسئله گیت‌ها باقی مانده است که ان‌شاالله آن هم در شهریور انجام می‌شود. ما برای نصب گیت‌ها قرارداد بسته‌ایم و جای نصب آنها نیز مشخص شده است. شرکت مربوطه به ما اعلام کرده حداکثر تا تاریخ 6 شهریور 98 گیت‌ها نصب می‌شوند.
نصب گیت‌ها در وطنی تا 6 شهریور انجام می‌شود/معاون وزیر خروج خونه به خونه را صلاح ندانست
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۳ |
کد خبر : ۸۴ |
اخبار فوتبال و فوتسال (واحد لیگ)

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد روند آماده سازی ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر گفت:دست اندرکاران و مسئولان مربوطه به شدت مشغول کار هستند تا این ورزشگاه برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر به آمادگی کامل برسد. مواردی مانند رختکن‌ها، اتاق‌های دوپینگ، پزشکی، داوران، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نصب دوربین‌های مدار بسته به تعداد کافی نصب... انجام شده است. مشغول نصب صندلی‌ها هستیم که این مورد هم رو به اتمام است. در کل بیش از 95 درصد اقدامات در این ورزشگاه صورت گرفته و موارد زیادی باقی نمانده است.

بهروان در ادامه گفت: فقط مسئله گیت‌ها باقی مانده است که ان‌شاالله آن هم در شهریور انجام می‌شود. ما برای نصب گیت‌ها قرارداد بسته‌ایم و جای نصب آنها نیز مشخص شده است. شرکت مربوطه به ما اعلام کرده حداکثر تا تاریخ 6 شهریور 98 گیت‌ها نصب می‌شوند.

وی در خصوص اینکه با نصب صندلی‌ها گنجایش ورزشگاه چقدر تغییر پیدا می‌کند، گفت: به هر حال طبیعی است که گنجایش هر ورزشگاهی با نصب صندلی کمتر می‌شود. ورزشگاه ماراکانا در گذشته 200 هزار نفر گنجایش داشت اما پس از نصب صندلی‌ها به حدود 100 هزار نفر رسید. در ورزشگاه آزادی هم این اتفاق افتاد. ما در حال حاضر در حال نصب صندلی‌ها هستیم و باید این کار به اتمام برسد تا مشخص شود که دقیقا ورزشگاه چقدر گنجایش خواهد داشت اما فکر می‌کنم ظرفیت ورزشگاه چیزی درحدود 7500 نفر خواهد شد.

رئیس هیأت فوتبال استان مازندران در مورد بلیت فروشی الکترونیکی برای مسابقات فصل جدید گفت: ما شرکت و سامانه مربوطه را به باشگاه معرفی کرده‌ایم. ما سال گذشته هم از طریق سامانه بلیت فروشی می‌کردیم. امسال این کار با نصب گیت‌ها و شماره‌گذاری صندلی‌ها همراه می‌شود که موجب راحتی بیشتری برای هواداران خواهد بود.

بهروان در مورد ماجرای انتقال باشگاهخونه به خونه عنوان کرد:‌ این موضوع فعلا در کش و قوس است. مبادی خارج از استان جلوی فروش تیم را گرفتند. نامه‌ای از کمیسیون شورای امنیت و معاونت سیاسی-امنیتی وزیر کشور آمد که خروج تیم را صلاح ندانستند. ضمن اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان نیز با تشکیل جلسه کمیسیون ماده 5 مخالفت خودش را با این انتقال اعلام کرد. ما هم تابع مقامات بالادستی هستیم. ان‌شاالله این مسئله به خوبی تمام شود و آنچه که به نفع فوتبال و بخش خصوصی است رخ دهد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه ترین اخبار بانوان

تازه ترین اخبار کمیته آموزش