امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۱
دعوت هیات فوتبال مازندران از مردم و ورزشکاران برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت هیات فوتبال مازندران

در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، هیات فوتبال استان مازندران، مردم مازندران بخصوص فوتبالی ها و تمام ورزشکاران را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردد.
دعوت هیات فوتبال مازندران
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۶ |
کد خبر : ۵۸ |
اخبار فوتبال و فوتسال (واحد لیگ)

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران؛ در بخشی از این بیانیه آمده است:

در سایه انقلاب اسلامی ملت ایران حکومتی بر پایه احکام اسلامی و رهبری ولایت مطلقه فقیه بنا شد که برای آزادی خواهان جهان و مردم مظلوم و ستمدیده الگویی کامل است.

رهبری هوشنمدانه حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالحش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) و حضور آگاهانه و با بصیرت ملت نستوه ایران در صحنه همواره سدی محکم در برابر توطئه های دشمنان ایجاد کرده است و موجب شده است شجره طیبه انقلاب اسلامی هر سال تناورتر و ثمرات فرهنگی، علمی، فنی و اقتصادی آن پربارتر گردد.

باتوجه به جایگاه و نقش سرنوشتساز وحدت و همبستگی ملی و اطاعت از امام و رهبری، به عنوان شعارهای راهبردی و بنیادین انقلاب اسلامی ضروری است اقشار و آحاد مختلف مردم مؤمن و انقلابی ایران، با بصیرت والای خود و همچنین کینه توزی ها ی دشمنان، با حضور آگاهانه و هوشیارانه در صحنه های مختلف نظام مقدس اسلامی، بر پویایی و زنده بودن انقلاب و آرمانها و ارزش های آن تاکید و تصویری زیبا و عبرت آمیز را در معرض قضاوت جوامع و ملل جویای آزادی و استقلال قرار دهند.

هیات فوتبال استان مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورائی ملت مسلمان ایران، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپیمائی یوم ا... 22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری دعوت می کند.

روابط عمومی و امور رسانه ای هیات فوتبال استان مازندران

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه ترین اخبار بانوان

تازه ترین اخبار کمیته آموزش