امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۷
قابل توجه مدیران باشگاه ها ؛

هشدار هیات فوتبال استان مازندران در خصوص مدارس فوتبال غیر مجاز

هیات فوتبال مازندران درخصوص ساماندهی مدارس فوتبال در سال ۹9-۹8 و با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان و جلوگیری از اتفاقات پیش بینی نشده،طی نامه ای به ادارات ورزش و جوانان و هیات های فوتبال شهرستانها هشدار داده و خواستار ساماندهی مدارس فوتبال در شهرستانها شد.
هشدار هیات فوتبال استان مازندران در خصوص مدارس فوتبال غیر مجاز
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰ |
کد خبر : ۷۵ |
اخبار فوتبال و فوتسال (واحد لیگ)

هیات فوتبال مازندران درخصوص ساماندهی مدارس فوتبال در سال 99-98 و با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان و جلوگیری از اتفاقات پیش بینی نشده،طی نامه ای به ادارات ورزش و جوانان  و هیات های فوتبال شهرستانها هشدار داده و خواستار ساماندهی مدارس فوتبال در شهرستانها شد.

از این رو موارد ذیل جهت اقدام اعلام میگردد:

۱-   جلوگیری از فعالیت مدارسی که تاکنون مجوز سال ۹9-۹8 را دریافت ننموده اند ، درصورت فعالیت نام موسس، مربیان را سریعاً به ادارات ورزش شهرستانها و حراست اعلام و رونوشت به هیات فوتبال استان ارسال گردد.

۲-   بازدید از مدارس دارای مجوز بصورت محسوس یا نامحسوس در صورت کمبود امکانات تذکر لازم داده شود لازم بذکر است زمین ورزشی مناسب، لباس یک رنگ، تفکیک شرایط سنی، بکارگیری مربیان دارای کارت مربیگری، توپ ، کاور ، بودن پزشکیار الزامی میباشد.

۳-   پس از بازدید و برطرف نشدن اشکالات مراتب به استان اعلام تا از سال آینده از فعالیت آنها جلوگیری بعمل آید.

۴-   باهمکاری شهرداریها از تبلیغات مدارس فاقد مجوز در سطح شهر جلوگیری بعمل آمده و با نصب بنر یا اطلاع رسانی به هرطریق ممکن اسامی مدارس دارای مجوز جهت اطلاع به خانواده های علاقمند به ثبت نام در رشته فوتبال اعلام گردد.

5-  لازم بذکر است از تاریخ 98/04/15 کلیه مدارس دارای مجوز در سطح استان ارزیابی  و در صورت عدم امکانات لازم از فعالیت آنها جلوگیری بعمل می آید و در سالهای بعد اجازه فعالیت داده نخواهد شد.

خانواده ها می توانند هرگونه شکایات و انتقادات خود از عملکرد مدارس فوتبال ذکر شده و موارد مرتبط با فعالیت دیگر مدارس غیرمجاز را به واحد اماکن ونظارت اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران مستقر در شهرستان ها و یا به کمیته  های بازرسی ومدارس فوتبال هیئت فوتبال استان مازندران اطلاع دهند

لازم به ذکر است با توجه به اطلاع رسانی فهرست مدارس فوتبال مجاز از سوی هیات فوتبال استان استان هرگونه ثبت نام و حادثه ای در مدارس فوتبال غیر مجاز نیز به عهده خانواده ها میباشد و هیات استان هیچ گونه مسولیتی قبول نخواهد کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه ترین اخبار بانوان

تازه ترین اخبار کمیته آموزش