امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۱
در نشست تخصصی مدیران روابط عمومی مطرح شد؛

روابط عمومي كار آمد عاملي براي پيشرفت و تعالي سازمان

نشست تخصصی مدیران روابط عمومی هیات ها و تیم های فوتبال مازندران روز جمعه 14 تیر به میزبانی هیات فوتبال شهر رویان در سالن اجتماعات شهرداری این شهر برگزار شد.
روابط عمومي كار آمد عاملي براي پيشرفت و تعالي سازمان
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۶ |
کد خبر : ۷۷ |
اخبار فوتبال و فوتسال (واحد لیگ)
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران؛ طبق روال هر ماهه، نشست تخصصی مدیران روابط عمومی و مدیران رسانه ای هیات ها و تیم های فوتبال در مازندران با محوریت برگزاری کارگاه های آموزشی مدیریت رسانه و کارگاه خبرنویسی در شهر رویان برگزار شد .
 
در این کارگاه آموزشی، مدیران روابط عمومی علم روز روابط عمومی و خبرنویسی را توسط اساتید برجسته دکتر مصطفی مقدس و دکتر عنایت داوودی آموزش دیدند.
 
مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیات فوتبال استان مازندران در حاشیه این نشست اظهار داشت : روابط عمومي كارآمد عاملي براي ارتباط، معرفي دستاوردها و پيشرفت سازمان ها است و ظرفيت موثري در راهبري افكار عمومي و اطلاع رساني هدفمند است.
 
مهدی رضی ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در پیشرفت روابط عمومی ها، افزود : روابط عمومي بايد در قامت يك نهادي فعال، پويا و استاندارد و كارآمد بتواند با طراحي مهندسي افكار عمومي و بهره گيري از شيوه هاي نوين ارتباطي و اطلاع رساني به نيازهاي مخاطبان درون و برون سازماني پاسخ گويد و رضايتمندي حداكثري را در راستاي پيشرفت و تعالي سازمان متبوعش به ارمغان آورد.
 
سخنگوی هیات فوتبال استان مازندران از تلاش برای برطرف شدن ضعف رسانه ای برخی از هیات های شهرستانی فوتبال مازندران گفت و ادامه داد : روابط عمومي كارآمد با ارتباط هرچه بيشتر با رسانه ها، سازمان ها و اداره هاي ديگر زمينه معرفي دستاوردها و فعاليت هاي سازمان ها مطبوع خود را در جامعه فراهم و زمينه رشد و پيشرفت آن را فراهم كنند.
 
وي با اشاره به اینکه مسئولین روابط عمومی هیات ها باید خودشان را جدی بگیرند، گفت: اگر در تمام امور روابط عمومي ها بحث هنر، علم، فن و علاقه اضافه شود، فضاي روابط عمومي ها بهتر مي شود و مي توان عملكردهاي خوبي را شاهد بود.
 
مدير روابط عمومي هیات فوتبال مازندران در پایان خواستار ارتباط هرچه بیشتر با رسانه ها شد و خاطر نشان كرد: روابط عمومي و رسانه ها نبايد جدا از يكديگر باشند و تعامل اين دو بخش بايد روز به روز افزايش يابد.
 
نایب رئیس هیات فوتبال مازندران در این نشست اظهار داشت : استفاده از نیروهای جوان و توانمند با بینش كارآمد باید مورد توجه مدیران برای مسوولیت روابط عمومی یك سازمان قرار گیرد زیرا نقش نیروی انسانی با سواد و خلاق در به روز شدن جایگاه ارتباط عمومی بسیار موثر است.
 
فاطمه بوداغی افزود : اگر بخواهیم در دنیای امروزحرفی برای گفتن داشته باشیم، اعتماد عمومی را نسبت به سازمان خود جلب كنیم و بر تعداد مخاطبانمان افزوده شود باید بین رسانه های مدرن و سنتی تعامل برقرار كنیم.
 
این مسئول اضافه كرد: یك مدیر روابط عمومی كه پیچیدگی های ماموریتی دستگاه خود را نشناسد، اطلاعات كاملی از دنیای بیرون نداشته باشد و داشته های خود را در ارتباطات انسانی و اجتماعی به روز نكند در این عرصه موفق نخواهد شد.
 
رئیس هیات فوتبال رویان نیز در این نشست اظهار داشت : روابط عمومی عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده وزیربنای سایرعلوم قرن حاضر است.
 
قائمی افزود : روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد. روابط عمومی هدف و چگونگی کلیدبرنامه ها را ترسیم می‌کند و نقش مهمی در پیشرفت هر سازمانی دارد.
 
 
گفتنیست؛ این نشست با حضور فاطمه بوداغی نایب رئیس هیات فوتبال مازندران، قائمی رئیس هیات فوتبال رویان و قاسمی رئیس هیات فوتبال نور و مدیران روابط عمومی هیات ها و مدیران رسانه ای تیم های فوتبال مازندران برگزار شد .
 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه ترین اخبار بانوان

تازه ترین اخبار کمیته آموزش