امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۲
لیگ برتر فوتسال کشور ؛

نخستین برد خانگی شهروند ساری ثبت شد

نخستین برد خانگی شهروند ساری در فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور در روز خبرنگار رقم خورد.
نخستین برد خانگی شهروند ساری ثبت شد
جمعه | ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۸:۳۱ |
کد خبر : ۹۸ |
واحد فوتسال

از هفته هفتم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم شهروند ساری در برابر هایپر شاهین شهر به برتری دست یافت و اولین برد خانگی خود را در فصل جاری در حضور رئیس سازمان لیگ فوتسال ایران و روز خبرنگار به دست آورد.

این دیدار که در حضور 3هزار تماشاگر باتعصب ساروی در سالن ورزشی سید رسول حسینی برگزار شد شاگردان رضا لک در تیم شهروند ساری موفق شدند شاگردان سعید رستمی در تیم هایپر شاهین شهر را 4بر 2 شکست دهند.

این نتیجه در حالی برای شهروند ساری پایان یافت که نیمه نخست نتیجه این بازی دو  بر یک به نفع تیم مهمان هایپر شاهین شهر بود.

با شروع نیمه دوم در پی تشویق منسجم و بی امان هواداران شهروند بازیکنان ساروی موفق شدند سه بار دروازه هایپر شاهین شهر را باز کنند و سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کنند.

پژمان بهادیوند دو بار، رضا امانی و حمیدرضا ره انجام هر کدام یک بار زننده 4گل شهروند ساری در این دیدار بودند.

شهروند ساری با این برد صاحب 9 امتیاز شد و با دو پله صعود در رده هفتم جدول و تیم هایپر شاهین شهر با همان 6 امتیاز در مکان نهم جای گرفت.

از نکات قابل توجه این بازی طی اقدامی ارزشمند از سوی سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند ساری تجلیل از خبرنگاران و عکاسان ورزشی در روز 17 مرداد روز خبرنگار در بین دو نیمه این بازی بود.

محمدحسن انصاری فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال، سعید نجاریان عضو هیات رئیسه فوتسال، مسعود مدینه رئیس شورای شهر ساری، هادی خلردی و حمید رسولی نایب رئیس و دبیر هیات فوتبال استان در سالن حضور داشتند و از نزدیک نظاره گر این دیدار بودند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه ترین اخبار بانوان

تازه ترین اخبار کمیته آموزش